Jak si hrajou kočky?

7799606

Vaše kočičky jsou skutečně dva hrášky v lusku – hrají mezi sebou hodiny na konci. A když člověk spí, druhý najde způsoby, jak hrát na jeho vlastní s hračkami, škrabadlo nebo prostě svým ocasem. Kočky jsou inteligentní zvířata, a hraní stimuluje jejich zvědavé mysli.

Výkon
Kočky stráví asi jednu čtvrtinu jejich denní hraní, lov, roamingu, koupání a jedení, útulku poznámky PAWS Chicago. Běh kolem a prozkoumat každý koridor vašeho domu je forma hravé cvičení. Můžete si myslet, že jsi sama v místnosti, když se náhle, šedá koule kožešinových biče kolem vás, se zastaví v rohu a pak mimochodem chodí na jako by se nic nestalo. Racing, skákání a natáhl se na slunci stále Smokey hbitý a v tip-top stavu, takže když přijde čas k lovu, on bude cítit jistější.

Hračky
Vaši chlupatí členové kočičí bude hrát s téměř cokoli, zda máte zásobu malých kuliček nebo opustit kus zmačkaný papír na podlaze. Sledujte chování vaše kočička jako on netopýři kolem malých objektů – on je napodobování akce by dělal, kdyby byl na lovu na kořist. Bude přikrčení dolů směrem k podlaze s jeho tlapky trčí přímo v před ním, zíral intenzivně na fuzzy myš hračku ve středu místnosti a kroutit jeho zadní část. Náhle se závody po podlaze, dupne na hračce myši, vhodí ho do vzduchu, třese ho rázně do úst, položí ji na zem a kruhy ji. I když je strašně zábavné sledovat, on je vlastně cvičí pro skutečné věci.

Sociální interakce
Kočkovité šelmy jsou velmi sociální a hrát si s ostatními zvířaty, i když jsou z jiného druhu, a také komunikovat s vámi. Hra s ostatními koťátka zavádí hierarchii ve vaší domácnosti, určit, které kočičí je horní koťátko a který z nich je více submisivní. Vaše kočka by se dokonce šéf kolem psí během hry zasedání, a zároveň se snaží, aby ho v jeho místo. Pokud je váš milovaný furball je jen pet máte, vy jste jeho jediným zdrojem interakce. Bude swat vašich tkaničkami, narážejí kotníky, a sedět a dívat se na vás prosí o pozornost. V tomto případě budete potřebovat sortiment houpající hůlka hraček nebo dlouhé kusy provázku, takže můžete hrát s Fluffy když chce znárodnit.

Tvrdou hrou
Váš vrní spoluhráč by měl být pozitivní a přátelský, když je zapojen do hry. Playtime je také obecně klid, vysvětluje ASPCA. Jestli je vrčení, syčení, vydávat zvuky nebo strčil vlasy, může být pocit, agresivní, ne hravá. Předtím, než velký boj vypukne, oddělit své kočkovité šelmy. Dejte je v oddělených místnostech a nabízejí Catnip-naplněné myší nebo jiných hraček pro každou z nich hrát s, aby si jejich energii ven. Pokud jste v jedné-kočičí domácnosti a vaše kočka vypadá agresivní směrem k vám, budete muset přesměrovat svou pozornost. Než se vrhá na vaší ruce a má velký sousto nebo plácne své kotníky, hoď hračku se před něj, aby přesměrovat své chování. V opačném případě budete vítr s ránou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kočky se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.