Moje první kočka

02A10NDA

Po několika dnech ve vaší domácnosti, bude vaše kočka pravděpodobně začne usazovat na nové prostředí. Je čas začít přemýšlet o dlouhodobé péči a ujistit se, že jste připraveni na dlouhé, šťastný život dohromady. Zde jsou některé základy, které vám pomohou začít v prvním měsíci.Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.

Správná podestýlka pro krásu spánku. Kočky mohou spát až 18 hodin denně, takže vytvoření vhodných podmínek pro je důležité, vaše nová kočka.

Ujistěte se, že ložní prádlo je měkké a omyvatelné, a umístěte ho do koše, malé krabičky, útulný koutek nebo obzvláště ideální slunném místě v domě
Dejte si pozor na vaše kočka nechat spát s tebou. Pamatujte si, že kočky mají tendenci být noční, což může narušit váš spánek. Pokud pozdní noční dovádění vás probudit, jemně dát kočku na zem. Nepoužívejte odměnit narušení s pozorností, nebo jste pozvat svou kočku, aby vás probudil znovu a znovu

Typické hračky. Dobré hračky pro kočky jsou snadno k nalezení a široce dostupné na pet specializovaných obchodech. Zeptejte se svého veterinárního lékaře na konkrétní doporučení pomoci určit nejlepší hračky pro konkrétní kočky.

Bezpečný na cestách. Nosiče Cat jsou nejbezpečnější, nejpohodlnější způsob, jak cestovat. Před vyjíždí, vzít čas na seznámení kočku s dopravcem uložením hraček v něm, nebo dělat to příjemné místo pro zdřímnout uvnitř vašeho domova.

Správná identifikace. Vždy mají identifikační štítek a správné informace o registraci připojené k vaší kočky límci (vzteklina, licence, atd.) Límec by měla odpovídat s nějakou rezervou, ale ne tak volné, že klouže po vaší kočky hlavy. Povolit dva prsty-šířky prostoru mezi krkem a límec.

Zákony bedničky. Pro jednu kočku domů, budete potřebovat alespoň dvě Toalety pro snadnou dostupností – jeden pro každé patro vašeho domova. Domácí s více kočkami vyžaduje ještě jeden bedničky než celkový počet koček. Bedničky by měla být alespoň 1 ½ násobek délky vaší kočky a jakmile umístí neměly by být přesunuta do různých míst. Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny kočky jako bedničky kryty nebo vložky.

Ujistěte se, že bedničky je v snadný-k-najít, klidné místo daleko od oblastí s vysokým provozem domu, kde jiná domácí zvířata nebo lidé nebudou pravděpodobně narušit vaše kočka rutina. Toalety by měly být umístěny na různých místech v domě, není ve stejné místnosti. Vyplňte bedničky vaše kočka se asi palec-and-a-půl přírodního jílu nebo hrudkujícího vrhu. I když hliněné a shlukování vrhy jsou preferovány kočkami, některé kočky mají přednost pro různé vrhu textur. Pokud je vaše kočka nebude používat hlíny nebo hrudkující steliva, vyzkoušet různé vrhy, dokud nenajdete ten, vaše kočka preferuje
Lopatka dvakrát denně a změnit steliva úplně každý týden, protože vaše kočka bude preferovat použití čistého bedničky. Zvažte krmení pro kočky, která snižuje stolice zápach. Vždy si umyjte krabici s jemným čisticím prostředkem před naplněním s podestýlkou. Nikdy se nedotýkejte nebo narušit vaše kočka při použití bedničky
Obraťte se na svého veterinárního lékaře, pokud vaše kočka jde do koupelny mimo bedničky, zůstává v bedničky déle, než je obvyklé, nebo vocalizes zatímco v poli, protože zdravotní problém může být příčinou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kočky se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.