Jak koupat psa?

32275894

Pokud se budete dívat lidé ke koupání psů ve filmech a televizních pořadech, většinu času to vypadá jako radostný, zábavnou času pro všechny zúčastněné. Bohužel, koupání svého psa v reálném životě není vždy tak pozitivní zkušenost. Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.

Psi nevadí být špinavé a smradlavé – ve skutečnosti, oni to líbí docela dost – a mnoho z nich nebojí se dát do boje, pokud si myslí, že jim pomůže dostat se z času lázeň. A při sledování oblíbeného herce běh po pes pokryta mýdlovou vodou může zdát legrační, je to mnohem méně zábavnější, když budete muset udělat – nebo váš pes je zápasí a drápat se dostat tak daleko, jak je to možné od vás.

Zde jsou naše tipy na tom, jak se umýt psa, který bude dělat to pro vás i vašeho štěně mnohem přátelštější zážitek.

Síla pozitivního vztahu
První věc, kterou chcete udělat, jak je tomu s téměř nic nového vám představit svého psa, je svázat lázně na něco pozitivního. Jinými slovy, nabízejí dárky, hračky, a náklonnost, aby si svého psa, aby se do lázně, a pokaždé, když se chovají způsobem, který je ochotný po dobu lázně.

Začněte tím, že jim slouží k přeskakování do prázdné vany a jen trávit čas tam, když jim dáš pamlsky nebo hračky, a práci si cestu až na přidávání teplé (ne horkou) vodu.

Nebojte se opakovat akce, dokud se skutečně zdá, že si to. Například, pokud máte psa vanu nebo specifickou oblast, kde se vykoupat svého psa, přimět je, aby se k vám tam a nabídnout požitek pokaždé, když poslouchat, až přijdou i bez léčbu.

Chraňte uši
Chcete-li být velmi opatrní, aby se nedostala voda do uší vašeho psa během koupele. Nejen, že je nepříjemné pro ně, to je něco, co může skutečně způsobit zdravotní problémy.

Pokud váš pes vám umožní dělat to, věci, bavlněná koule do uší; pokud ne, prostě dělat to nejlepší, aby se zabránilo stříkání vody do nich.

Začít mladý
Pokud máte štěně, začněte co nejdříve ji koupání. Bude méně protichůdný k zážitku, když je mladší, protože ona nebude mít žádné negativní asociace k němu. Tím, že se jí na to zvyklí brzy setkáte menší potíže později.

Použijte správný šampon
Jeden způsob, jak se vykoupat ještě nepříjemné pro vašeho psa je vybrat šampon, který přiměje je, aby poškrábat nebo vysušuje jejich kůži ven. V ideálním případě budete chtít mýdlem, který čistí a odstraňuje nežádoucí pachy, aniž by odlupuje důležitých olejů. Nejlepší způsob, jak zajistit, že jste stále ten správný šampon pro vašeho psa? Promluvte si se svým veterinářem.

Práce od krku dolů
Nejen že chcete zachovat uši vašeho psa v bezpečí, ale i oči a ústa. Jak to děláte? Promytím od krku dolů. Tuto operaci lze provést pomocí kbelíku nebo pohár na mokré váš pes nebo pomocí rozprašovače. Můžete dokonce najít postřikovače speciálně určené pro koupání psa. Takže to, co děláte, abyste umýt si štěně tvář? Použijte vlhkou žínku.

Suché vpravo
Mnoho lidí nedá dopustit na pes foukání vlasů, ale ten hluk a cítím, je určitě něco, co musíte dostat ho zvyklí. Dávejte pozor, aby se zabránilo spálení jeho kůži.
Jiný způsob, jak jít, je prostě ručník ji. Pokud se chystáte to provést, použijte jednu z více absorpčních psí ručníky, které lze nalézt ve většině obchodech mazlíčka. A, samozřejmě, být připraven na nevyhnutelnou „chvění“, jak váš pes suší sebe pryč.

Tím, že příjemné asociace s časem vanou a zbývající klidná a asertivní, když jste mytí svého psa, můžete si to další příležitost k lepení a sdílet lásku. Jen buďte trpěliví.

Co koupel čas Tipy a triky používáte, aby se vaše psa klid ve vaně?

Příspěvek byl publikován v rubrice Psi se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.