Kolie – přítel člověka

kolie

Psí sazby průzkumu srovnání Každé plemeno pro práci, jaké je opravdu nejlepší přítel člověka
Border kolie pojmenoval Top Dog po plemena zařadil na náklady, inteligence, zdraví, života a snadnost grooming. Studie byla provedena novinář David McCandless a je vystupoval v jeho knize Poznání je krásný Údaje jmenoval buldoka jako nejvíce přeceňovaná plemeno z důvodu jejich nedostatku inteligence, ceny, a chatrné zdraví
Ostatní psi, kteří byli údajně také označeny přeceňovaná, zahrnovaly německý ovčák, německá doga a Saint Bernard.

Hraniční kolie byl jmenován nejlepší přítel člověka, v nové studii, která sazby atributy každého plemene. Na druhém konci škály se buldok byl hodnocen jako nejvíce přeceňovaná čokl, ve studii novináře Davida McCandless. Výzkum, který byl proveden na svých internetových stránkách, informace je krásná, zařadil Každé plemeno na nákladech, inteligence, zdraví, života, a snadné se připravit. Pan McCandless řekl, že doufal, že lidé neměli brát údaje, které se zobrazují v Infographic s názvem Best in Show, osobně.

Vyvinut v pohraničí skotské pro pasení hospodářských zvířat experti říkají, že mají neomezenou energii a vytrvalost. To nebylo všechno dobré zprávy pro kolie. Stejná studie také umístil jej dvacátédevátý do seznamu rodin přátelských plemen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Psi se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.